Sportinglife 20:15 ч., 09 Авг 2015
0
578
Lap.bg

ЦСКА започна с класическа победа участието си в първенството на Югозападната "В" група.

"Червените" преодоляха Струмска слава с 3:0 на своя стадион "Българска армия" пред около 8000 зрители.

Преслав Йорданов в средата на първото полувреме и Йордан Йорданов и Александър Бранеков в самия край на двубоя се разписаха за победата на ЦСКА.

На три пъти и гредите помогнаха на гостите, в чиито редици правеше впечатление присъствието на бившия левскар Екундайо Джаейоба.

След като два пъти удари греди, Преслав Йорданов се възползва от грешка на Самет Ашимов и изведе "червените" в 21-та минута.

Полувремето завърши без нов гол, а след почивката ЦСКА притисна сериозно съперника в първите минути на полувремето.

Домакините обаче така и не успяха да достигнат до второ попадение, след което темпото им спадна.

Все пак в 86-та минута Йордан Йорданов се разписа с глава след центриране от фаул на Борис Галчев, а Александър Бранеков също с глава фиксира крайното 3:0.

В самия край на срещата Петков от Струмска слава получи втори жълт картон и бе изгонен.