Sportinglife 18:05 ч., 22 Фер 2015
0
118
Lap.bg

Лудогорец се класира за четвъртфинал за купата на България. Шампионите победиха Берое с 1:0 и благодарение на гола на чужд терен – 1:2 в Стара Загора, продължиха напред. Сега Лудогорец ще се срещне срещу Литекс. А именно в Ловеч „орлите“ гостуват в първия пролетен кръг от „А“ група в събота.

Голът за Лудогорец вкара Жуниор Кишада в 7-ата минута. Берое беше обезкървен още в 14-ата, когатоза два жълти картона беше изгонен Валдемар.

В друг мач Локомотив (Пд) победи Локомотив (Сф) с 2:1 у дома. Ванчо Траянов откри за домакините в 9-ата минута, но Лажмед Чехуди изравнив 14-ата. След час игра Йоан Ласиман отбеляза второто попадение за пловдивските „железничари“. В последната минута те останаха и с човек по-малко заради червен картон на Здравко Илиев. Сега предстои реванш в София.