Барселона с трудна победа срещу Виляреал

Вездесъщият Лионел Меси донесе успеха на каталунците, които на два пъти догонваха

Sportinglife 07:45 ч., 02 Фер 2015
0
107

Барселона изстрада победата с 3:2 над Виляреал на "Камп Ноу" в късния неделен мач от 21-ия кръг на Примера дивисион. Вездесъщият Лионел Меси донесе успеха на каталунците, които на два пъти догонваха.

Гостите от Виляреал откриха резултата в 30-та минута чрез Денис Черишев, а Барса изравни секунди преди почивката, когато Неймар изправи публиката на крака.

В началото на второто полувреме се разрази голова буря. В 51-та минута след груба грешка на Жерар Пике Джовани открадна топката и подаде на Лусиано Вието, който отблизо направи резултата 1:2.

Рафиня добави за 2:2, след като удар с глава на Меси бе париран, а аржентинецът след това с точен удар с десния крак от около двайсетина метра реши двубоя.