Стоилов след 0:4: Шансовете ни са у дома

ПСЖ и Реал не си вкараха, Сити с втора победа в последните секунди

Sportinglife 08:50 ч., 22 Окт 2015
0
214
Getty Images

Станимир Стоилов съжали за леки грешки, които Астана допусна при 0:4 от Атлетико в Мадрид в третия кръг от групите на Шампионската лига.

Саул Нигуес, Джаксон Мартинес, Оливер Торес и автогол на Денис Дедечко оформиха резултата.

"През първото полувреме ни надиграха напълно, вкараха ни твърде лесно - каза българският треньор на казахстанския първенец. -

През втората част заиграхме далеч по-добре, но допуснахме третия и четвъртия гол след елементарни грешки.

Нашата игра може да се получи у дома срещу отбори като Бенфика и Атлетико, които са на по-високо ниво от нас."

Астана е последен в групата с 1 точка.

Атлетико и Бенфика имат по 6, Галатасарай е с 4, след като надви у дома с 2:1 португалците с голове на Селджук и Лукас Подолски, а за гостите вкара Николас Гайтан.

В най-очаквания мач за вечерта ПСЖ и Реал не се победиха - 0:0, като гостите имаха по-добрите положения. Кристиано Роналдо изпусна в края да вкара шестия си гол в турнира за сезона.

Мадрид и Париж водят в групата с по 7 т. и без допуснат гол, като "белия балет" има по-добра голова разлика.

Мамьо удари у дома Шахтьор с 1:0 (Маркус Розенберг) и има вече 3 т., докато украинците остават с 0.

Волфсбург се качи на върха в група В, след като победи с 2:0 у дома ПСВ. Бас Дост и Тим Крузе вкараха головете.

Антони Марсиал спаси от загуба Манчестър Юнайтед в Москва - 1:1 срещу ЦСКА, след като Сейду Думбия бе открил за домакините.

Георги Миланов не се появи в игра за руснаците.

Волфсбург е с 6 т., ЦСКА и Юнайтед имат по 4 и равна голова разлика, а ПСВ е с 3.

Друг немски тим - Борусия Мьонхенгладбах, записа първа точка в турнира като гост на Ювентус - 0:0.

А късен гол на Кевин де Брюин в добавеното време даде победата на Манчестър Сити с 2:1 над Севиля.

Гостите поведоха с попадение на Йевхен Коноплянка, а Адил Рами си вкара автогол за 1:1.

Юве има 7 т., Сити е с 6, Севиля остана с 3, а Борусия има една.