Чочев влезе като резерва, Тонев не игра

Sportinglife 18:35 ч., 18 Окт 2015
0
193

Отборът на Наполи доказа, че ще се бори за челните места в италианската Серия "А", след като победи лидера Фиорентина с 2:1 пред своя публика.

Южняците са на четвърта позиция само на три точки от Фиорентина и на две от втория Рома.

Лоренцо Инсиние даде аванс на неаполитанците веднага след почивката, а Никола Калинич изравни в 73-а минута. Гонсало Игуаин донесе трите точки за Наполи с попадение в 75-а минута.

Сасуоло продължава успешното си представяне от началото на сезона, след като надигра Лацио у дома с 2:1.

Доменико Берарди от дузпа и Симоне Мисироли вкараха попаденията за Сасуоло.

Фелипе Андерсон върна един гол за Лацио в средата на второто полувреме, но римляните не успяха да стигнат поне до равенство.

Лацио доигра мача в намален състав след червен картон на Данило Каталди в добавеното време.

Поражението прекъсна серия от три поредни победи за "орлите", докато със спечелените три точки тимът на Сасуоло се изравни с Лацио. Двата отбора имат по 15 точки и делят 5-6 място.

Александър Тонев остана на резервната скамейка при победата на своя отбор Фрозиноне у дома срещу Сампдория с 2:0.

Българският национал бе записан в групата, но не се появи в игра.

Успехът е втори за новака Фрозиноне за сезона и с него тимът заема 16-о място със 7 точки.

Домакините извоюваха победата в началото на второто полувреме, когато паднаха и двата гола. Лука Паганини откри резултата в 54-а минута, а минута по-късно Федерико Диониси оформи крайното 2:0.

В ранния неделен мач Палермо си тръгна с три точки от Болоня след успех с 1:0.

Ивайло Чочев влезе като резерва в 53-ата минута на мястото на Оскар Хилемарк.

Гостите създадоха повече добри положение преди почивката и заслужено поведоха в 24-ата минута, когато Франко Васкес се разписа, след като беше изведен в добра позиция в наказателното поле от Хилемарк.

Така Палермо прекъсна серия от четири поредни загуби и с 10 точки.