Байерн не е загубил точка, но е втори в класирането

Sportinglife 07:45 ч., 14 Сеп 2015
0
377

Официалният сайт на Бундеслигата извади десетте най-важни момента от четвъртия кръг на първенството. Ето кои са те:

Голът в последната минута на Томас Мюлер

Дори Томас Мюлер призна, че напрежението почти го е смачкало, когато трябваше да изпълни дузпа в 90-ата минута срещу Аугсбург.

Изненадващо в този момент баварското дерби на „Алианц Арена” вървеше при резултат 1:1.

Мюлер вкара от бялата точка и вече има 6 попадения в 4 кръга, а Байерн спечели трите точки.

Могъществото на Борусия

Фактът, че Байерн не е загубил нито една точка, а е втори в класирането, показва колко силен е Борусия (Дортмунд).

Треньорът Томас Тухел направи рекорд в клубната история – спечели първите си девет официални двубоя във всички турнири.

Борусия изоставаше при гостуването на Хановер, но обърна резултата до 4:2. Деветте победи са най-добрият старт на тим от Бундеслигата в цялата история.

Грахчето на сцената

Дебютът на Хавиер Ернандес в Байер бе белязан с изненадващото 1:0 за Дармщад на „Байарена”.

Мексиканският нападател влезе през второто полувреме и се представи добре. Чичарито бе най-близо до изравнителен гол, но ударът му с глава бе спасен от вратаря Кристиян Матения.

Изглежда, че е въпрос на време да падне и първото попадение на Грахчето.